تاریخ انتشار :چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۳:۳۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

رویارویی دو مربی هندبال گچسارانی در هفته دوازدهم لیگ برتر بانوان/حضور بانوان گچسارانی در هفته دوازدهم لیگ برتر کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و حوانان گچساران؛از هفته ی دوازدهم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر هندبال بانوان کشور دو تیم بهمن بهبهان و نفت و گچساران به مصاف هم میروند.
این دیدار روز جمعه ۶ بهمن ماه ساعت ۱۰ در شهر بهبهان برگزار خواهد شد .

از نکات جالب و حاشیه ای رویارویی دو مربی گچسارانی،
اعظم صمیمی مربی باسابقه و نام آشنای کشور بعنوان سرمربی تیم نفت و گاز گچساران و زهرا حسن زاده مربی جوانی که اولین تجربه مربیگری در لیگ برتر را بدست آورده بعنوان سرمربی تیم بهمن بهبهان است.
حاشیه این دیدار به مصاف دو مربی در بیرون از زمین ختم نمیشود ،بلکه در درون زمین جدال بازیکنان گچسارانی دیدنی خواهد بود،جایی که در تیم بهمن بهبهان دو بازیکن تازه ملحق شده گچسارانی به نام های لیلا اسدزاده و سعیده داستان از یک سو با دیگر بازیکنان گچسارانی در تیم نفت گچساران می تواند به جذابت این دیدار بیفزاید .

تیم بهمن بهبهان از آغاز نیم فصل با در اختیار گرفتن مربی و این دو بازیکن گچسارانی نتایج قابل قبولی در لیگ برتر کسب کرده و قطعا روز جمعه شاهد جدال گچسارانیها در لیگ برتر خواهیم بود.

تیم نفت و گاز با شکست تیم بهبهان صدرنشین لیگ برتر هندبال بانوان می شود.

از نکات دیگر هفته ی دوازدهم لیگ برتر هندبال بانوان کشور حضور نایب رئیس هیات هندبال بانوان کهگیلویه و بویراحمد پروانه پناهپوری بعنوان ناظر مسابقه تیم های چمران لارستان و شهرداری شاهین شهر است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.