تاریخ انتشار :پنج شنبه ۷ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۶:۱۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان گچساران

فرماندار گچساران در نشست با اقای فریدون عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران و اقای حشمت دشتی رئیس دفتر نماینده شریف مردم گچساران در مجلس و اعضای هیئت‌های ورزشی و پیشکسوتان در گچساران که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، فریدون عبدالخانی اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان سفری خواهند داشت.

آقای عبدالخانی در جلسه هماهنگی سفر قریب الوقوع وزیر ورزش و جوانان به شهرستان گچساران گفت: هدف از برگزاری این جلسه را در راستای پیش بینی و تمهید مقدمات لازم برای حضور وزیر ورزش و جوانان و همچنین استفاده از این فرصت برای برطرف نمودن مشکلات این حوزه عنوان کرد.

عبدالخانی با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان طی سفر یک روزه‌ای به شهرستان گچساران با ورزشکاران دیدار خواهند داشت، تصریح کرد: بعد از مدتها این امکان به وجود آمده که مسئول ورزشی کشوری با همراهی نماینده مردم شهرستان گچساران در مجلس در بام نفتی ایران حضور و از نزدیک مشکلات را بررسی نمایند.

وی بازدید از اماکن ورزشی شهرستان و نشست با ورزشکاران را از  برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان برشمرد و افزود: گچساران با پتانسیل بالقوه و بالایی که در مسائل ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی دارد شایسته بهترین امکانات و خدمات ورزشی برای پرورش این استعدادهاست.

عبدالخانی وجود چهره‌های ورزش و مدال آوران کشوری، ملی و جهانی را گواه این مطلب دانست و گفت: مسئولان علاوه بر احداث فضاهای ورزشی و توسعه ورزش در شهر با تمام توان در راستای ارائه خدمات و امکانات ورزش در روستاها نیز اقدام خواهند کرد.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان گچساران افزود: بررسی مسائل ورزشی در این شهرستان نیازمند همدلی و هماهنگی مسئولان این شهرستان و مساعدت ویژه مدیران کشوری است که با همکاری فراوان مدیران و مسئولان این شهرستان و استان در بخش‌های مختلف، امیدواریم این امور به زودی محقق شود.

IMG_2873 IMG_2872 IMG_2869 IMG_2868 IMG_2863 IMG_2859

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.